تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

شاید از خودتان بپرسید تشریفات عروسی چطور کیک عروسی را تزیین می کند. دانستن راه و روش تزیین عروسی شاید خیلی از شما زمان بگیرد و شاید چندین ماه تجربه بخواهد. اما برای اینکه در مورد کیک های عروسی و تزئین آنها بیشتر اطلاعات داشته باشید بد نیست با مواردی که در تشریفات کیک عروسی رعایت می شوند آشنایی داشته باشید.

بهره گیری از تجربه یک قناد ماهر!

مسئول تشریفات عروسی شما برای اینکه یک تزیئن خوب بر روی کیک شما انجام بدهد قطعا قناد ماهر و زبر دستی در کنار خود دارد. چرا که یک کیک خوب در نهایت باید مزه یک کیک فوق العاده بدهد حال هر چقدر می خواهد ظاهری شیک داشته باشد. از طرفی دیگر یک کیک خوب یک ظاهر خوب و یک مزه خوب دارد و نباید عنصر مزه به خاطر ظاهر از میان برود.

تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

ماکت ها را دور بیاندازید!

یک خدمات عروسی حرفه ای دیگر از ماکت استفاده نمی کند. چرا که دیگر زمانه استفاده از ماکت های ساده برای قرار گرفتن کیک بر روی آنها نیست، شاید چنین مدل هایی روزی محبوب بودند اما در عروسی های منحصر به فرد و شیک، کیک عروسی ها خاص و منحصر به فرد است. تشریفات عروسی در مورد کیک ها محل عروسی را در نظر می گیرد، اگر قرار است عروسی در یک باغ عروسی برگزاری شود قطعا المانی از طبیعت را روی کیک قرار می گیرد و اگر در یک سالن عروسی برگزارمی شود در کیک شما رنگهای صورتی و مشابه استفاده می کنند تا کیک شما منحصر به فرد دیده شود.

تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

شلوغ کاری ممنوع!

یک تشریفات عروسی حرفه ای دست به شلوغ کردن روی کیک عروسی نمی زند. در نظر او یک کیک عروسی خوب کیکی است که در نهایت ظرافت و سادگی طراحی و اجرا شده است. منظور از ظرافت، استفاده خوب از طراحی است و همچنین منظور از سادگی استفاده نکردن بیش از حد المان ها بر روی کیک عروسی است. البته استفاده درست و به جا از میوه می تواند طعم خاصی به کیک بدهد و کیک را سادگی بیش از حد در بیارود. برای خارج کردن کیک از سادگی راه دیگری چون استفاده از روبانها و تزیینات فانتزی اینگونه نیز وجود دارد. تشریفات حرفه ای به جای رنگ کردن بیش از حد و بی مورد کیک سعی می کند با چند روبان ساده جلوه ای دلفریب به کیک شما بدهد.

برای شما کیک درست می کند!

یک تشریفات عروسی مجرب کیک عروسی شما را با المان خاصی شخصی سازی می کند این می تواند نوشتن نام عروس و داماد بر روی کیک باشد و یا اینکه از المانی چون عکس و یا شکلی خاص در کیک استفاده می کند. البته نوشتن نام عروس و داماد می تواند بر اساس خواسته آنها باشد.

آینده نگری!

شاید این به نظر شما موردی عجیب باشد اما عموما عروس و داماد ها فرصت خوردن شیرینی عروسی خود را پیدا نمی کنند، تشریفات عروسی می تواند قسمتی از کیک را برای شما کنار بگذارد تا بعد از عروسی در نهایت آرامش میل کنید.

مقالات تشریفات عروسی


چگونه فیلم عروسی خود را دیدنی تر کنیم؟

چگونه فیلم عروسی خود را دیدنی تر کنیم؟

فیلم عروسی را می توان در دو مرحله جذاب تر کرد اول نحوه فیلم برداری و بعد ویرایش و میکس که در مقاله زیر موسسه تشریفات و خدمات مجالس اسداللهی به صورت جزئی تر به آن می پردازد

خاطره ای از برگزاری مراسم عروسی

خاطره ای از برگزاری مراسم عروسی

یادم می آید آن روزها با دیدنش یک دل نه صد دل عاشقش شده بودم. نجابت، وقار و متانتی که در رفتار و گفتارش موج می زد ناخودآگاه من را به سمت خودش می کشید. همیشه ملاکم برای انتخاب همسر همین چند گزینه بود، اما شاید من زیادی خوش شانس بودم که معشوقه ام زیبایی مسحورکننده ای داشت و جذابیتش هر نگاهی را به سمت خودش می کشید.

لوازم جانبی لباس داماد

لوازم جانبی لباس داماد

برای خاص شدن آقای داماد در مراسم عروسی کت و شلوار به تنهایی به عنوان لباس داماد کفایت نمی کند، باید ملزوماتی دیگری را هم با کت و شلوار و پیراهن وی ست کرد. از این ملزومات و اکسسوارهای دامادی می توان به کروات، پاپیون، گیره کراوات، دکمه سردست، کمربند، کفش، جوراب و ساعت مچی و در مواردی شال کمر و کلاه و ساعت آویز اشاره کرد.

بهترین خدمات عروسی در جهان

بهترین خدمات عروسی در جهان

اولین خدمات عروسی زمانی شکل گرفتند که کشورهای اروپایی تصمیم گرفتند بسیاری از کارهای خود را تخصصی کرده و هر یک را به بخش بخصوصی واگذار کنند.