تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

شاید از خودتان بپرسید تشریفات عروسی چطور کیک عروسی را تزیین می کند. دانستن راه و روش تزیین عروسی شاید خیلی از شما زمان بگیرد و شاید چندین ماه تجربه بخواهد. اما برای اینکه در مورد کیک های عروسی و تزئین آنها بیشتر اطلاعات داشته باشید بد نیست با مواردی که در تشریفات کیک عروسی رعایت می شوند آشنایی داشته باشید.

بهره گیری از تجربه یک قناد ماهر!

مسئول تشریفات عروسی شما برای اینکه یک تزیئن خوب بر روی کیک شما انجام بدهد قطعا قناد ماهر و زبر دستی در کنار خود دارد. چرا که یک کیک خوب در نهایت باید مزه یک کیک فوق العاده بدهد حال هر چقدر می خواهد ظاهری شیک داشته باشد. از طرفی دیگر یک کیک خوب یک ظاهر خوب و یک مزه خوب دارد و نباید عنصر مزه به خاطر ظاهر از میان برود.

تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

ماکت ها را دور بیاندازید!

یک خدمات عروسی حرفه ای دیگر از ماکت استفاده نمی کند. چرا که دیگر زمانه استفاده از ماکت های ساده برای قرار گرفتن کیک بر روی آنها نیست، شاید چنین مدل هایی روزی محبوب بودند اما در عروسی های منحصر به فرد و شیک، کیک عروسی ها خاص و منحصر به فرد است. تشریفات عروسی در مورد کیک ها محل عروسی را در نظر می گیرد، اگر قرار است عروسی در یک باغ عروسی برگزاری شود قطعا المانی از طبیعت را روی کیک قرار می گیرد و اگر در یک سالن عروسی برگزارمی شود در کیک شما رنگهای صورتی و مشابه استفاده می کنند تا کیک شما منحصر به فرد دیده شود.

تشریفات عروسی چگونه کیک عروسی را تزیین می کند؟

شلوغ کاری ممنوع!

یک تشریفات عروسی حرفه ای دست به شلوغ کردن روی کیک عروسی نمی زند. در نظر او یک کیک عروسی خوب کیکی است که در نهایت ظرافت و سادگی طراحی و اجرا شده است. منظور از ظرافت، استفاده خوب از طراحی است و همچنین منظور از سادگی استفاده نکردن بیش از حد المان ها بر روی کیک عروسی است. البته استفاده درست و به جا از میوه می تواند طعم خاصی به کیک بدهد و کیک را سادگی بیش از حد در بیارود. برای خارج کردن کیک از سادگی راه دیگری چون استفاده از روبانها و تزیینات فانتزی اینگونه نیز وجود دارد. تشریفات حرفه ای به جای رنگ کردن بیش از حد و بی مورد کیک سعی می کند با چند روبان ساده جلوه ای دلفریب به کیک شما بدهد.

برای شما کیک درست می کند!

یک تشریفات عروسی مجرب کیک عروسی شما را با المان خاصی شخصی سازی می کند این می تواند نوشتن نام عروس و داماد بر روی کیک باشد و یا اینکه از المانی چون عکس و یا شکلی خاص در کیک استفاده می کند. البته نوشتن نام عروس و داماد می تواند بر اساس خواسته آنها باشد.

آینده نگری!

شاید این به نظر شما موردی عجیب باشد اما عموما عروس و داماد ها فرصت خوردن شیرینی عروسی خود را پیدا نمی کنند، تشریفات عروسی می تواند قسمتی از کیک را برای شما کنار بگذارد تا بعد از عروسی در نهایت آرامش میل کنید.

مقالات تشریفات عروسی


راهنمای اجاره باغ برای برگزاری مجالس عروسی

راهنمای اجاره باغ برای برگزاری مجالس عروسی

برخی از زوج های جوان علاقه خاصی دارند تا جشن عروسی خود را در باغ برگزار کنند. دلایل زیادی نیز برای این کار دارند از جمله اینکه فضای باغ بازتر است و

 کترينگ در جشن عروسي چه خدماتي ارائه مي دهد؟

کترینگ در جشن عروسی چه خدماتی ارائه می دهد؟

در گذشته جشن های عروسی بطور ساده و مختصر انجام می شد اما با گذشت زمان، برگزاری جشن عروسی دیگر مثل گذشته ساده و آسان نیست. تشریفاتی که این روزها لازمه‎ی جشن عروسی مفصل و به یادماندنی است، در سالن های بزرگ توسط مجریان خدمات عروسی امکان پذیر شده است.

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد

پنج لباس عروسی برتر ستارگان هالیوودی در دنیای مد

شاید برخی تصور کنند، از همان زمانی که نخستین بانو، لباس عروسی به تن کرده است،

عقد و عروسی به شیوه ایرانی

عقد و عروسی به شیوه ایرانی

جشن و مراسم عقد و عروسی در ایران چیزی نیست که به دهه ها یا سده قبل بازگردد. بلکه ریشه آن را باید در آئین و رسوم ایران باستان جستجو کرد