آرامش در شب عروسی تصوری دور از ذهن نیست!

ما ایرانی ها در خصوص مراسم عروسی همواره نگران آشنا و فامیل هستیم، مخصوصا این نگرانی در عروسها بیشتر از داماد ها است. یکی از دلایل این نگرانی این است که عروسی یک بار برگزار می شود و تا کنون ما هیچ تجربه مشابه ای در زمینه عروسی نداشته ایم. همین نداشتن تجربه و استرس و فشار فامیل، سبب شده که عروسی به جای آنکه یک مراسم مفرح باشد برای عروس ها و داماد ها یک مراسم پر استرس و پر فشار باشد. اما چاره رفع استرس مراسم عروسی چیست و عروس و داماد چه کارهایی باید بکنند تا در نهایت آرامش این شب را به خوشی و خوشحالی برسانند. استفاده از یک گروه مجرب در زمینه تشریفات عروسی قطعا آرامش بی بدیلی به شما خواهد داد.

آقایان ادامه این مطلب را دو بار بخوانند! 

آرامش در شب عروسی تصوری دور از ذهن نیست!

چه کسی را در شب عروسی در کنار خود انتخاب می کنید!

همه مراسم های عروسی در شب بر گزار می شوند اگر بخواهیم در شب عروسی یک آرامش کامل را تجربه کنیم باید صبحی خوب و مفرح داشته باشیم لذا برای داشتن چنین صبحی بد نیست عزیر ترین افراد زندگی را در کنار خود داشته باشیم. 

انتخاب فردی که قرار است در کلیه مراحل عروسی در کنار شما باشد بسیار مهم است، در ایران خواهران داماد و یا خواهران عروس در اولویت اول هستند، اما بد نیست برای اینکه از آرامش برخوردار باشید یکی از دوستان خودتان را نیز همراه خود کنید، دقت داشته باشید دوستی را با خود همراه کنید که با او به اصطلاح راحت هستید، این فرد باید قبلا در خانه شما رفت و آمد داشته باشد و به نوعی به افراد خانواده تان معرفی شده باشد. در غیر این صورت فکر همراهی یک دوست را از سر بیرون ببرید. معمولا از بین افراد خانواده یکی بیشتر از بقیه همراه شما است سعی کنید به وسیله او از مراسم و نحوه مراحل عروسی با خبر بشوید و یک قاعده را در نظر داشته باشید شما عروس خانم در شب عروسی تنها یک عروس نیستید بلکه آن شب قرار است به عنوان یک ملکه خود را مطرح کنید لذا کارها را فراموش کنید و بگذارید گروه تشریفات، عروسی را به پیش ببرند.

آرامش در شب عروسی تصوری دور از ذهن نیست!

همه چیز از صبح شروع می شود!

فردی که قرار است امشب مراسم عروسی را با او برگزار کنید قبل از مراسم نیز همسر شما است، لذا  قبل از مراسم عروسی شروع کنید و خود را به عنوان همسری مقتدر و با محبت نشان دهید. فرستادن یک پیام با محبت و یا صحبت صبحگاهی قطعا در آرامش همسرتان می تواند تاثیر گذار باشد. دقت کنید این پیام با همه پیام ها فرق می کند پس کمی با محبت تر و صمیمی تر باشید.

مراسم را بین خودتان شاد برگزار کنید!

ضرب المثلی هست که می گوید عروسی برای دیگران است ما در دلهایمان عروس و داماد می شویم! به این ضرب المثل اینگونه نگاه کنید زمانی که در مراسم کنار یکدیگر هستید نهایت توجه را به همسرتان داشته باشید. خیلی از مهمان ها را شاید بعد از مدتها دیده باشید اما دلیلی ندارد بیش از حد به آنها توجه کنید! همین توجه به همدیگر سبب یک آرامش درونی و اطمینان قلبی به طرفین می شود. گفتن بعضی جمله ها همانند" میشه چند بار عروسی بگیریم تا تو این لباس رو بپوشی "چقدر زیبا شدی" و. . . شاید اکنون به نظرتان ساده و کمی خنده دار به نظر برسد اما این جمله ها در شب های عروسی معجزه می کنند و اعتماد به نفس عجیبی به همسرتان می دهد. همین اعتماد به نفس در روحیه و آرامش همسرتان بسیار موثر خواهد بود. زبان بدن شما نیز کامل متوجه همسرتان باشد، او نگاه های شما را در شب عروسی از یاد نخواهد برد. بر انداز کردن او هنگامی که به لباس عروس به تن دارد یکی از کار هایی است که نباید فراموش کنید.

و نکته آخر اینکه لبخند را اصلا فراموش نکنید! در هر حالتی لبخند بزنید!

کلام آخر

همه این موارد بالا به شخص داماد و عروس بر می گردد، می توان با همکاری با یک مدیریت مجرب که در زمینه خدمات عروسی دارای سابقه است بسیاری از استرس های بیرونی را کم کرد و یا حتی به صفر رساند. با یک گروه حرفه ای از تشریفات عروسی فقط نگران همسر خود خواهید بود، چرا که از مهمانها به خوبی پذیرایی می شود علاوه بر این همه چیز در نهایت نظم و ترتیب برگزار می شود.

مقالات تشریفات عروسی


چگونه در مراسم عروسی شیک پوش باشیم؟

چگونه در مراسم عروسی شیک پوش باشیم؟

آیا به مراسم عروسی دعوت شده اید و نمی دانید چه لباسی باید بپوشید؟ اگر چنین است حتما نکات زیر را بخوانید!

نقش گل آرایی در تشریفات عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات عروسی برای آنکه مراسم عروسی خاصی داشته باشید لازم نیست زیاد به آب و آتش بزنید، یکی از بهترین کار هایی که برای ساختن یک عروسی خاص می توانید

راهنمای برگزاری تشریفات عروسی

راهنمای برگزاری تشریفات عروسی

برای برگزاری یک جشن عروسی مجلل، مطمئنا به راهنما نیاز دارید. با این کار می توانید جشن عروسی را بهتر برگزار کرده و هیچ نگرانی از بابت فراهم کردن امکانات پذیرایی نداشته باشید.

ایده های جالب برای تهیه کلیپ عروسی

ایده های جالب برای تهیه کلیپ عروسی

تشریفات مجالس اسداللهی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عروسی ایده های بسیار جالبی را به شما پیشنهاد می دهد