برترین برندهای لباس عروس 2016

هر عروسی دوست دارد تا در روز عروسی اش در اوج باشد، می خواهد همه چیز بی عیب و نقص باشد و تشریفات عروسی همانطور که او همیشه آرزو می کرد عالی باشد و قطعا لباس عروس از جمله مهمترین این تشریفات است.

لباس عروسی به عروس احساس خیره کننده بودن، زن بودن، شیک و به روز بودن را می دهد. پس برای کمک کردن به تمام خانم هایی که به زودی می خواهند ازدواج کنند، ما طرح های جدید لباس عروس را به شما معرفی می کنیم تا بهترین لباس عروس را برای این روز فوق العاده انتخاب کنید.

برترین برندهای لباس عروس 2016  

هفت طرح برتر سال 2016 که شاید برایتان جالب باشد به شرح زیر است:

  1. طرح گل دار: شاید گل در روز عروسی چیز خیلی خاصی نباشد در آن روز گل همه جا هست و شاید نیازی نباشد که روی پیراهن عروسی شما هم باشد!!!! اما این طرح واقعا برجسته خواهد بود و به چشم خواهد آمد چون معمولا مرسوم است که لباس عروس سفید ساده باشد. اما شاید شما باید این را امتحان کنید و ببینید که چقدر جالب خواهد بود.
  2. گل های برجسته: اگر گل های چاپ شده بر روی لباس را نمی پسندید می توانید از پارچه های طرح دار با نقش برجسته گل های مختلف بر روی آن استفاده کنید که هر ساله هر برندی حداقل یکی از این ها را در سبد خود دارد.
  3. بریده یا همان دوتکه: لباس عروس های دوتکه از آنجا که بسیار راحت هستند می توانند برای عروسی های در فضای باز و در باغ عروسی بسیار عالی باشند.
  4. رزگلد: شاید شما زنی باشید که از رنگ صورتی خوشش نیاید!!!! ولی قطعا نمی توانید انکار کنید که این رنگ برای لباس عروس فوق العاده مناسب است.
  5. یقه هفت باز: اگر شما خیلی برای انتخاب این طرح مطمئن نیستید برایتان دلیل میاوریم، این مدل لباس قامتتان را کشیده تر، شما را جذاب تر و بالاتنه تان رابسیار زیباتر خواهد کرد.
  6. یقه قایقی: اگر در یقه هفت احساس راحتی نمی کنید و می خواهید چیز امن تری بپوشید! چرا مدل سنتی و زیبای یقه قایقی را انتخاب نمی کنید؟ یقه قایقی هیچ وقت از مد نخواهد افتاد.
  7. پر: اگر دوست ندارید لباس عروسی تان خیلی شلوغ باشد ولی می خواهید لباستان در عین سادگی جذاب و چشم نواز باشد راه چاره شما استفاده از لباس های پر دار است و مطمئن باشید که همه نگاه ها را به سمت شما خیره می کند.

برترین برندهای لباس عروس

اما در مورد برترین برندهای لباس عروس در سال جاری میلادی شرح مختصری از طراحان می دهیم و سپس 5 طرح نخست را به شما معرفی می کنیم.

در حالی که همه طراحان نگاه جدیدی در مورد پارچه های توری داشتند اولین شگفتی ها را کارولین هررا و پیتر کوپینگ آفریدند. هر دوی آنها پارچه مورد علاقه خود را به گونه ای انتخاب کردند که با طراحی ظریف، بدن پوشنده لباس را زیبا کرده و به او نیمرخی زیبا و ساده می بخشد.

البته در این مقوله باید به طرح های الیزابت فیلمور و ورا وانگ هم اشاره کرد. توجه بسیاری هم به سمت مارکیزیا و مونیک لولیر جلب شده بود چرا که لباس معروف ترین عروس پارسال در اینترنت  الیویا پالرمو را طراحی کرده بودند.

برترین طرح های برندها در سال 2016:

1.Amsale: این طراح لباس عروس خود را با ظرافت ها و پیچیدگی های بسیار زیبایی ارائه کرده و این لباس با پشت باز با قیمت 4200 دلار ارائه شده است.

 لباس عروس سال 2016

2.آنجل سانچز: لباس بسیار زیبایی با پشت باز و گل های برجسته در قسمت آستین ها طراحی کرده است.

 انواع برندهای لباس عروس 2016

3.کارولینا هررا

 برترین لباس عروس 2016

4.Delphine manivet: طرح امسال این طراح، لباس عروس زیبای دو تکه می باشدکه طرحی بسیار خاص و دیدنی است.

 مدل لباس عروس

5.الیزابت فیلمور: این طراح توانا، لباس عروس کرپ با قیمت 4730 دلار را طراحی کرده است.

 لباس عروس

شما می توانید بسته به قامت و نوع مراسم خود بهترین لباس را با توجه به جدیدترین لباس عروس های دنیا طراحی نمایید.مقالات تشریفات عروسی


بهترین خدمات مجالس

بهترین خدمات مجالس

تیم خدمات مجالس باید توانایی برگزاری جشن ها را دارا باشد. پذیرایی از مهمانان با تمامی امکانات یکی از مسولیت های مهم خدمات مجالس است که تشریفات مجالس اسداللهی آن را به بهترین شکل انجام می شود

نقش گل آرایی در تشریفات عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات عروسی

نقش گل آرایی در تشریفات عروسی برای آنکه مراسم عروسی خاصی داشته باشید لازم نیست زیاد به آب و آتش بزنید، یکی از بهترین کار هایی که برای ساختن یک عروسی خاص می توانید

هزینه خدمات عروسی در مناطق مختلف ایران به چه میزان است؟

هزینه خدمات عروسی در مناطق مختلف ایران

هزینه های خدمات عروسی و برگزاری جشن همیشه یکی از دغدغه های عروس ها و دامادها قبل از عروسی است. آنها میخواهند جشن ازدواج خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند و در عین حال از میزان هزینه ها هراس دارند.

ایده های جذاب درباره ی ماشین عروس

ایده های جذاب درباره ی ماشین عروس

در گذشته ، طبقه ی اشرافی جامعه از کالسکه به همراه اسب سفید برای راهی کردن عروس و داماد به خانه ی بخت استفاده می کرده اند؛ اما امروزه کالسکه جای خود را به ماشین های گران قیمتی هم چون: بنز، بی ام و، لیموزین و... داده است.