آتلیه عروس

گرفتن عکس و ثبت خاطرات خوب شب عروسی، یکی از خواسته های عروس و داماد است. البته قیمت آتلیه عروس هم برای بسیاری از زوج ها اهمیت دارد و معمولا درباره نرخ آتلیه و نمونه کارهای قبلی آنجا پرس و جو می کنند. هر چند در محیط تالار و جایگاه از عروس و داماد عکس گرفته می شود، اما عکس گرفتن در آتلیه برای آنها مهمتر است. استفاده از جلوه های ویژه در کنار عروس و داماد و همچنین وجود فضای بیشتر برای ژست های مختلف یکی از مزایای آتلیه می باشد.

بسیاری از مردم ممکن است که با اصطلاحات تخصصی این زمینه آشنایی کمتری داشته باشند و می خواهند درباره عباراتی مانند بهترین آتلیه عروس تهران و یا آتلیه عروس داماد و یا آتلیه عروسی عکاسی بدانند. در واقع بهترین آتلیه ها معمولا فضای بسته ای دارند که در آنها با استفاده از امکانات جدید و پیشرفته ای مثل دوربین های دیجیتال و دستگاه های نورپردازی از عروس و داماد عکس گرفته شده و سپس با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ عکس ها ادیت می شوند.

گاهی پرسنل آتلیه برای گرفتن عکس از عروس و داماد می خواهند که به فضای باز مسلما حیاط خانه، باغ و یا کنار استخر رفته تا عکس های بهتری از آنها  گرفته شود.